Internationaal Judotornooi Ingelmunster 07/03/2020

Aan deze wedstrijd namen vandaag 3 judoka s van onze club deel. Marisha u18 -57 kg: ze verloor haar eerste wedstrijd, in de herkansing bood ze toch veel weerwerk, ze verloor in de laatste minuut. Deze keer heeft ze echt gevochten, er zit dus verbetering in. Niels, deze keer in de reeksu21 + en -66kg (16 deelnemerrs). Toch een beetje andere judo dan hij gewoon is. Hij verloor zijn eerste wedstrijd tegen een Fransman die hier niet voor niks was hij ging door naar de finale en Niels had herkansing, Hij won zijn eerste herkansing vrij vlot , tweede herkansing verloor hij nipt, kreeg een waza ari tegen de laatste 20 seconden en kon dit niet meer ophalen. Annick in de reeks tot 52 kg en u21 +  behaalde een eerste plaats na 3 gewonnen wedstrijden. Eerste wedstrijd gewonnen met armklem, tweede met waza ari met een worp gevolgd door houdgreep . Derde wedstrijd gewonnen door 2 maal waza ari te scoren met een combinatie tai otoshi en ko uchi gari. Ons mama van de club is hier best tevreden mee